motoactv discount Nest Thermostat Discount Fitbit Best Price Bose Soundlink discount jawbone promo code Medialink wireless N router roku 2 xs best price Buy Bowflex Selecttech 552 p90x cheap bowflex selecttech 552 best price more info leather

Máchale, spadlo ti to! Asi vítr….

Posted on 25. Červenec, 2020

FOTOGALERIE

Začátek roku 2020 byl plný očekávání. Zúčastnili jsme se slavnostního vyhlášení ankety Kynolog roku 2019, ve které nakonec za flyball zvítězil tým The Rebels Hardcore. Těšili jsme se na Světový pohár do Belgie naplánovaný na květen. A pak na červenec, kdy se mělo konat v České republice Mistrovství Evropy ve flyballu. Ale nakonec je všechno jinak.

Slavnostního vyhlášení Kynologa roku jsme se dočkali. Nikdo v té době ale ještě netušil, co nás čeká a jakých rozměrů dosáhne epidemie koronaviru šířící se světem. V důsledku zavedených vládních opatření jsme byli nuceni přestat trénovat a postupně se rušil nebo přesouval jeden turnaj za druhým – Světový pohár, Mistrovství Evropy a všechny turnaje plánované na květen a červen.

Když se situace trochu uklidnila a omezení byla postupně uvolňována, začali jsme opět trénovat a rozhodli jsme se, že využijeme uvolněný termín, ve kterém se mělo konat EFC 2020 a že ve dnech 1Dalo to nejprve hodně jednání, potom hodně starostí a práce, ale vše se podařilo zajistit a turnaj mohl začít.

V tomto ohledu největší dík patří naší trenérce Míše Novákové a Zuzce Pecháčkové, které byly hnacím motorem celé přípravy i průběhu turnaje.8.-19. 7. uspořádáme první letošní turnaj, nepohárový, jen maximálně pro 25 týmů.

S organizací nám velmi pomohl sponzor The Rebels a také hlavní sponzor turnaje, nazvaného „Máchale, spadlo ti to!“, firma Panda Plus. Doporučili nás a na místě, které nám padlo do oka, zprostředkovali první setkání se starostou Louňovic u Mukařova panem Řehákem. A nejen to, po celý čas turnaje pro nás byli i velkou morální podporou jako naši přední fanoušci. DÍKY!!!!

Zúčastnilo se 24 týmů rozdělených do 5 divizí. My jsme nasadili dva: The Rebels I do první divize a The Rebels II do páté divize.

The Rebels I nastoupil v sestavě Kelsey, Volis, Ellie, Kapitán a Luna. Hned v prvním běhu jsme zaběhli skvělý čas 16,34 s., pouhých 8 setin za národním rekordem, a s tímto časem jsme postoupili do nedělních bojů z druhého místa. Sobotní běhy také ukázaly, že se Luna po tom, co si před uzavřením hranic odskočila do Francie za ženichem a během pauzy odrodila a odchovala štěňátka, vrátila na parkur ve skvělé formě.

flyball praha the rebels

The Rebels II v sestavě Freya, Bowie, Amy, Maggie, Dexter a Reese vybojoval v sobotu také druhé místo ve své divizi s časem 20,05 s.

flyball praha II

Večerní program jsme účastníkům turnaje zpestřili soutěžemi tematicky spojenými s naším kultovním filmem „S čerty nejsou žerty“. Vše dopadlo dobře, v PEKLE nikdo neskončil.

Neděle si pro nás připravila slunečné počasí, takže bylo všem jasno, že nám bude dvojnásob horko. Teď už šlo o všechno, dvě prohry a končíš!!!

Jako první v neděli nastoupil The Rebels II a svůj rozběh vyhrál. Druhý rozběh proti Dog Dragons už tak úspěšný nebyl a měli jsme na kontě první prohru. Jak se ale nakonec ukázalo, byla to prohra poslední. S tímto soupeřem jsme se pak potkali ještě dvakrát, a to ve finále a opakovaném finále. Oba rozběhy jsme vyhráli a stali se vítězi 5. divize. Vítězství bylo o to cennější, že se Dexter loučil se svou závodní kariérou a jak se nejlépe rozloučit než vítězně.

VýstřižekVýstřižek

The Rebels I prohrál hned svůj první rozběh proti DumbleDogs a nezbývalo nám nic jiného než si vybojovat v rozběhu proti Alee šanci na odvetu. To se povedlo a s DumbleDogs jsme se potkali znovu v boji o finále. A tentokrát jsme byli úspěšnější a postoupili do souboje o zlato. Na Flyvaryors jsme už ale nestačili, takže tým The Rebels I obsadil krásné druhé místo v 1. divizi.

Turnaj jsme zvládli i jako pořadatelé, nic závažného se nepokazilo, takže… prožili jsme krásný, i když náročný víkend.

flyball Dexter

Nyní nezbývá než doufat, že se ještě nějakého plánovaného turnaje dočkáme, že nám to situace kolem Covid-19 nepokazí.

A na závěr ještě jednou velký dík hlavnímu sponzorovi Panda Plus, dodavateli špičkového superprémiového krmiva PROFormance.