motoactv discount Nest Thermostat Discount Fitbit Best Price Bose Soundlink discount jawbone promo code Medialink wireless N router roku 2 xs best price Buy Bowflex Selecttech 552 p90x cheap bowflex selecttech 552 best price more info leather

Tréninky

Hlášení na tréninky
Na tréninky není pro závodníky potřeba se přes sezónu hlásit. Konají se za příznivého počasí každý čtvrtek od 18:00. Začátečníci trénují od 17:00 a přihlašují se trenérce Míše přes email foolishovi@gmail.com nebo požádejte o členství ve Facebook skupině The Rebels – začátečníci

Kdy a kde
Tréninky pro začátečníky probíhají každý čtvrtek od 17:00 na kynologickém cvičišti OSA Hloubětín a ZKO Kyje v Praze – Dolních Počernicích (mapa).

Cvičiště Dolní Počernice: 50° 04′ 43.5″ N, 14° 33´ 55.2″ E

Jedná se o nově vybudované kynologické cvičišt, které se nachází u nájezdu na Štěrboholskou spojku z ulice Národních hrdinů.

cesta autem: Z ulice Národních hrdinů odbočit na nájezd na Štěrboholskou spojku, cca po 20 metrech odbočíte doprava na polní cestu. Po cca 100metrech jste na cvičišti

cesta autobusem: autobus č. 163, zastávka Rtyňská.

mapa_kyje

mapa

Co s sebou
Vodítko, postroj nebo obojek, motivační hračku (přetahovadlo, pešek, míček a atd.) a vodu pro pejska.

Nabízíme
Pro nové flyballové nadšence nabízíme trénování na dvou drahách s americkými boxy a především trénování startů a střídaček pomocí EJS. Jelikož je každý pes jiný, tak ke každému psovi přistupujeme individuálně. Naše zkušenosti s různými psy nejsou malé.

Před prvním tréninkem
Je vhodné před prvním tréninkem dát o sobě vědět trenérce Míše na email foolishovi@gmail.com, aby s vámi počítala.

Dobrovolná příprava před prvním tréninkem
Je dobré, aby pes měl zájem o míček, motivační hračku/pamlsek a případně uměl aportovat, ale není nutností. Pejska vše společně naučíme, tak aby si flyball zamiloval a dělal vše s radostí. :-)
Abychom toho na prvním tréninku stihli o něco více, tak je dobré určit na jakou stranu se pejsek otáčí, když se vrací s aportem.
Postup: Na neklouzavé a relativně rovné ploše si dejte psa k noze, hoďte míček/hračku přibližně 5-10 metrů před sebe. Jakmile je míček/hračka v klidu, tak pro něj vyšlete psa. Sledujte, na kterou stranu se pes otočí, když se vrací k vám. Opakujte přibližně 5-10x. Pokud se pes neotáčí výrazně na jednu stranu častěji, tak bude na vás, abyste stanovili, na kterou stranu se bude dávat pejskovi míček při výcviku. Pokud se rozhodnete pro špatnou stranu, tak se to projeví po prvních lekcích a bude čas psa přeučit točení na druhou stranu.