motoactv discount Nest Thermostat Discount Fitbit Best Price Bose Soundlink discount jawbone promo code Medialink wireless N router roku 2 xs best price Buy Bowflex Selecttech 552 p90x cheap bowflex selecttech 552 best price more info leather

Vstup do sezóny cinkl medailemi !

Posted on 22. Květen, 2019

Zimní pauza skončila a čekal nás první velký turnaj sezóny, Eager´s Cup v Žamberku. Probíhal ve dnech 4. a 5. května s mezinárodní účastí. Přihlásilo se 55 týmů, které byly rozděleny do deseti divizí. The Rebels vyrazili se třemi družstvy, Hardcore, Rock and Roll a Punk.

The Rebels Hardcore v sestavě Cookie, Volis, Ellie, Bowie, Kapitán a Kelsey byl zařazen do první, sedmičlenné divize. K soupeřům patřili Mistři Evropy 2018 maďarští Jaw BEAST i polští Fractal International Affair, takže konkurence veliká. A jak se ukázalo, nezaostávaly ani české týmy. Dumble Dogs „S“ v nedělní části turnaje zaběhli nový český rekord 16,28 sekundy a Flyvaryors jen o 0,01 vteřiny pomalejší čas 16,29. Přesto se The Rebels Hardcore, po tom, co ze sobotních rozběhů postupoval z pátého místa, nakonec umístil na čtvrtém místě v divizi a byl druhým nejlepším českým týmem turnaje.

The Rebels Rock and Roll běhal v šestičlenné čtvrté divizi v sestavě Bizi, Kira, Amy, Mia a Luna. Po sobotních rozbězích tým postupoval do nedělních bojů ze čtvrtého místa. Neděle byla pro Rock and Roll šťasným dnem. Tým ani jednou neprohrál a nakonec si odvezl zlatou medaili. Velký podíl na úspěchu měla Luna, pro kterou to byl první velký turnaj a obstála na jedničku. Ten její protáhlý čumáček vždycky protnul cílovou čáru včas.

Třetí tým, The Rebels Punk vyrazil v sestavě Rony, Freya, Maggie, Dexter, Ashley a Reese. Tým byl složen především z méně zkušených psů a tak bylo rozhodování o sestavách pro jednotlivé rozběhy pro kapitánku Zuzku hodně těžké. Nastoupili do desáté divize a po prvním dnu se umístili na druhém místě. Tuto pozici se jim v neděli podařilo udržet a domů si odvezli stříbro.

 Ron DSC_9327

Start sezóny 2019 se vydařil a nezbývá než doufat, že na dosažené úspěchy navážeme na dalších turnajích. Eager´s Cup byl úspěšný nejen pro The Rebels, ale i organizačně. Oproti minulým letům, kdy byl třídenní, tentokrát se vešel do dvou dnů. A i při tak vysoké účasti týmů vše probíhalo hladce.

Fotky z Eager´s cupu

Za čtrnáct dní nás čeká miniturnaj, pořádaný jako ukázkový na akci Mukařovský pes. Turnaje se The Rebels zúčastní nejen jako závodníci, ale celý turnaj i organizují, za velké podpory sponzora PROFormance.

Napsala Hana Žihlová, foto Michaela Nováková a Bořivoj Šimek

 

Leave a Reply

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>