motoactv discount Nest Thermostat Discount Fitbit Best Price Bose Soundlink discount jawbone promo code Medialink wireless N router roku 2 xs best price Buy Bowflex Selecttech 552 p90x cheap bowflex selecttech 552 best price more info leather

O pohár Mukařovského psa

Posted on 23. Květen, 2019

Počátkem roku nás oslovila skupinka nadšenců z Mukařova, připravující první ročník psího festivalu MUKAŘOVSKÝ PES, jestli bychom na jejich akci 18.května nechtěli udělat ukázku flyballu. A protože podstatou flyballu je soupeření dvou týmů, hned jsme jim řekli, že na opravdu názornou ukázku flyballu nám nebude stačit půlhodinka a že budeme potřebovat více místa. Postupně jsme tak po několika schůzkách došli k tomu, že v rámci jejich festivalu předvedeme flyball s plnou parádou a to tak, že v Mukařově uspořádáme malý turnaj. Pořadatelé festivalu pro nás proto vyčlenili potřebný kus louky a přípravy turnaje mohly začít. Vzhledem k tomu, že přáním pořadatelů bylo i to, abychom celý turnaj stihli odběhat tak, aby kolem 15h mohly být vyhlášeny výsledky před hlavní tribunou, rozhodli jsme se uspořádat jednodenní mini turnaj za účasti 10 týmů. A protože od pořadatelů jsme dostali volnou ruku ohledně volby hlavního sponzora, bylo jasné, že první, koho oslovíme, bude náš sponzor a jeho značka PROFormance. A mimo jiné i proto, že hlavní postavy firmy Panda Plus, která PROFormance distribuuje, přímo v Mukařově bydlí, dohodli jsme se velmi rychle.

flyball ashley proformance

V pátek navečer před dnem D proběhly poslední přípravné práce včetně zozměření parkuru a v sobotu 18.5. ráno byl turnaj zahájen. Družstva byla rozdělena do dvou divizí. Za The Rebels se zúčastnily dva týmy, The Rebels Hardcore ve složení Cookie, Kelsey, Volis, Bowie, Luna a Kapitán v 1. divizi a The Rebels II ve složení Mia, Bizi, Maggie, Dexter, Ashley a Reese ve 2. divizi.

therebels flyball the rebels punk

Byla to nová zkušenost, jak pro závodníky, tak pro nás, jako organizátory. Mezi rozběhy jednotlivých družstev, vzhledem k malému počtu účastníků, byly kratší přestávky, než je běžné na velkém turnaji. Vzhledem k tomu a i ke slunečnému počasí bylo nutno udělat několik delších pauz, především v odpoledních hodinách, aby si psi dostatečně odpočinuli. Přesto se podařilo vše zvládnout a protože všichni účastníci byly doslova nadšeni atmosférou malého jednodenního turnaje i bohatými cenami a dárky, které všichni účastníci obdrželi, můžeme organizaci našeho turnaje směle hodnotit jako velmi úspěšnou.

A výsledky našich týmů? The Rebels Hardcore splnil úlohu jednoho z favoritů a získal zlatou medaili v 1. divizi. The Rebels II ve 2. divizi získal nepopulární bramborovou medaili. O umístění ale v tohoto případě až tak moc nešlo a v každém případě jsme společně strávili další příjemný den s našimi čtyřnohými i dvouhohými přáteli a přispěli jsme ke skvělé propagaci flyballu a zároveň i krmiva značky PROFormance.

panda pluspandaplus

Napsala Hana Žihlová.

 

Leave a Reply

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>