motoactv discount Nest Thermostat Discount Fitbit Best Price Bose Soundlink discount jawbone promo code Medialink wireless N router roku 2 xs best price Buy Bowflex Selecttech 552 p90x cheap bowflex selecttech 552 best price more info leather

M.E.D.sTrophy ve znamení deště, kaluží a bláta

Posted on 3. Srpen, 2019

Ve dnech 22. – 23.6.2019 vyrazili Rebelové na poslední turnaj před prázdninami do Plání na další ročník M.E.D.s Trophy a opět v plném počtu tří družstev.

Pláně nás nepřivítaly zrovna pozitivně, kolem dokola zamračená obloha a než jsme se stačili zabydlet, spustil se vydatný liják. Netrvalo dlouho a všude stála voda a déšť neustával. Všem bylo jasné, že turnaj nezačne ve stanovenou hodinu. Nakonec jsme se dočkali, déšť ustal, voda alespoň na parkuru opadla a turnaj byl před polednem zahájen. Výbor flyballového klubu nakonec rozhodl z časových i bezpečnostních důvodů, že se sobotní program zkrátí na polovinu.

HC

The Rebels Hardcore v sestavě Cookie, Kelsey, Volis, Ellie, Kapitán a Luna nastoupil v první divizi a po třech rozbězích s časem 16,44 s postupoval do druhého dne turnaje z druhého místa. Vstup do nedělní části turnaje se Hardcoru povedl, v prvním rozběhu porazil Dumble Dogs S. Druhý rozběh už tak šťastný konec neměl, tým prohrál s budoucím vítězem turnaje – Flyvaryors a čekal je opět tým Dumble Dogs S a další boj o finále. Nervozita udělala své, pár nedonesených míčků a bylo jasno. The Rebels Hardcore obsadil v Pláních třetí místo.

RnR

The Rebels Rock and Roll čekal nelehký úkol, v sestavě Bizi, Kira, Amy, Bowie a Mia byl zařazen díky času zaběhnutému v Prostějově do druhé divize. Po prvním dnu byl tým na pátém místě. Hned v prvním nedělním rozběhu narazil na Tsunami 1, kteří se stali konečným vítězem druhé divize, a prohrál. Náladu si spravil v druhém rozběhu, který  vyhrál a naděje na vyšší pozice ještě žila. Další cestu turnajem ale zastavil tým FIre-Drakes a The Rebels Rock and Roll nakonec oproti sobotě postoupil o jednu příčku výše, na konečnou čtvrtou pozici.

Punk

A třetí tým The Rebels Punk nastoupil v sestavě Ashley, Dexter, Freya, Maggie, Reese a hostující Witz v šesté divizi. Díky sobotním výkonům postupoval do double elimination v neděli ze třetího místa. První rozběh vyhrál, ale ve druhé narazil na Tsunami 3, ne které nestačil. Další dva rozběhy vyhrál, ale v boji o finále se opět setkal s týmem Tsunami 3 a ani tentokrát nebyl úspěšný. Nakonec si udržel pozici ze soboty a odvezl si domů bronzové medaile. Witz dokázal, že flyball se nazapomíná a tak nezbývá než doufat, že ho na dráze uvidíme častěji.

Oběma medailistům náleží velká gratulace a i The Rebels Rock and Roll si za čtvrté místo v druhé divizi zaslouží pochvalu. Všechny naše týmy bojovaly statečně a čestně a náš sponzor PROFormance na nás muže být stále hrdý!

Nejdůležitější na tomto turnaji ovšem bylo, že se psi dokázali vypořádat s mokrým, blátivým terénem a neodvezli si domů žádná zranění. I proto děkujeme pořadatelům a výboru FC klubu, kteří správně rozhodli o zkrácení sobotní části.

Napsala Hana Žihlová
TR

7 Comments

  1. I do follow both of you already! Lucky me! Viola from Twelfth Night. Adora Zacharie Pierpont

  2. Really enjoyed this post. Thanks Again. Really Cool. Licha Immanuel Roth

  3. This paragraph presents clear idea in favor of the new users of blogging, that in fact how to do running a blog. Annabal Iain Kimberli

  4. cialis professional

  5. You have brought up a very wonderful details, regards for the post. Corissa Doyle Delfine

  6. You need to be a part of a contest for one of the best blogs on the web. I am going to highly recommend this web site! Evvy Briano Gibe

  7. Fixed the issue with the links to the sample projects. They should be working fine now. Cassey Valentine Schaper

Leave a Reply

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>