motoactv discount Nest Thermostat Discount Fitbit Best Price Bose Soundlink discount jawbone promo code Medialink wireless N router roku 2 xs best price Buy Bowflex Selecttech 552 p90x cheap bowflex selecttech 552 best price more info leather

Hurá na Moravu! …aneb medailové žně Rebelů

Posted on 7. Červen, 2019

Další pohárový turnaj, Mistrovství BCCCZ, nás zavedl až na Moravu. Konal se v Prostějově ve dnech 25. 5. a 26. 5. 2019.

Po překonání „úžasné“ D1 nás většina dorazila na místo už v pátek, abychom v sobotu ráno byli včas připraveni. Opět jsme vyjeli v plném počtu, to znamená všechna tři družstva. The Rebels Hardcove ve složení Cookie, Kelsey, Volis, Ellie, Bowie a Kapitán byl zařazen do 1. divize, The Rebels Rock and Roll v sestavě Bizi, Kira, Amy, Mia a Luna do 3. divize a TheRebels Punk ve složení Rony, Maggie, Freya, Dexter a Ashley do 5. divize.

Pro první dva týmy byla sobota velice úspěšným dnem. The Rebels Hardcore, v sestavě Cookie, Volis, Ellie a Bowie hned ve svém prvním běhu zaběhli nový rekord týmu – 16,32 sekundy. Za českým rekordem zaostali o pouhé čtyři setiny sekundy a do nedělních bojů postupovali z 1. místa.

The Rebels Rock and Roll si také posunul rekord týmu a to dokonce dvakrát. Nejprve na 17,68s a v dalším rozběhu na 17,61s. Velký podíl na tomto úspěchu měla Luna, která turnaj od turnaje zrychluje a suverénně si řekla o místo v sestavě Hardcore. The Rebels Rock and Roll postupoval do nedělní  části turnaje také z 1. místa.

Luna mRnR

The Rebels Punk sice rekord týmu nezaběhl, ale i přesto v silné konkurenci 5. divize obstál. Do neděle postupoval z 5. Místa a zdálo se, že úspěchem bude nebýt poslední…

Za nedělní výkon si ale The Rebels Punk zaslouží velikou pochvalu, protože nerezignoval, zabojoval a z pátého místa se probojoval  až na stupně vítězů na krásné třetí místo!

Punkmaggie

The Rebels Rock and Roll v neděli nezaváhal a pokračoval ve skvělých výkonech. Neprohrál ani jeden rozběh a hladce postoupil do finále, ve kterém bez větších problémů zvítězil a odvezl si domů zlatou medaili!

The Rebels Hradcore, přesněji lidská část týmu, si v neděli vybral hned v prvním rozběhu slabší chvilku a prohrál důležitý rozběh. V dalším rozběhu ho proto čekal jeden z největších favoritů turnaje, který také spadl do oprav. Po důrazné domluvě kapitánky a trenérky Míši a taky při troše flyballového štěstí se ale favorita, který ten den zaběhl nejrychlejší čas ze všech týmů, podařilo porazit a po vítězství v dalším rozběhu Hardcore postoupil až do finále. Vyhrál potom i první finálový rozběh, ale na opakované finále už pejsci, kteří měli v nohách o dva rozběhy víc než soupeř, měli o trochu méně sil. The Rebels Hardcore nakonec obsadil krásné druhé místo a sbírku medailí pro Rebely tak krásně zkompletoval J

HC rekord

I přes několik nepříjemných chvilek byl pro nás turnaj v Prostějově velmi úspěšný a opět se ukázalo, že úspěch ve flyballu přináší jedině zodpovědná práce celého týmu. Největší pochvalu ale zaslouží psi, protože se dokázali vypořádat po dlouhé zimě s náhlým přechodem na letní teploty a běhali naplno. Zásluhu na jejich skvělé kondici má kromě solidní přípravy bezesporu i krmivo PROFormance, které jim dodává tu správnou výživu.

Napsala Hana Žihlová
foto M.Nováková a B.Šimek
FOTOGALERIE Z PROSTĚJOVA

Leave a Reply

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>