motoactv discount Nest Thermostat Discount Fitbit Best Price Bose Soundlink discount jawbone promo code Medialink wireless N router roku 2 xs best price Buy Bowflex Selecttech 552 p90x cheap bowflex selecttech 552 best price more info leather

M.E.D.´s Trophy přinesl 2x stříbro pro Rebely!

Posted on 20. Srpen, 2018

Poslední předprázdninový turnaj M.E.D.´s Trophy se konal 23.6.-24.6.2018 v Pláních v Plzeňském kraji. Turnaj byl na pěkném místě, všude byl dostatek prostoru a pole kolem nás nám dávalo pocit, že jsme tak trochu mimo všední svět.
V tento termín úderem prvního letního dne jsme se těšili na prosluněný víkend. Příroda je však nevyzpytatelná a sluníčko sice občas bylo, ale jinak strašná zima. Víkend jsme tak strávili v teplých botách a bundách (někteří dokonce i v zimních). Naštěstí ale nepršelo, a tak jsme si i za zimy díky dobré organizaci turnaj moc užili.
Opět jsme na turnaj vyjeli s našimi dvěma družstvy. The Rebels Hardcore opět ve složení Mia, Bowie, Bizi, Volis, Kapitán a Cookie startující v 1.divizi. Náš druhý tým The Rebels Punk měl malou změnu a vyjel ve složení Amy, Dexter, Maggie, Reese, Blade a Twixie zapůjčená od Terky, která si letos užívá mateřskou. Punk startoval v 6.divizi.
meds5 meds4
V sobotu se běhal speed trial. Hardcore zaběhl pouze tři šestnáctkové časy a s nejlepším 16,83s v neděli startoval z 3.místa. Punk si zaběhl pouze dva devatenáctkové časy a s nejlepším 19,75s v neděli startoval z 2.místa.
Přes den jsme se trochu ohřáli při bězích, ale po skončení sobotních běhů jsme velice ocenili oheň, u kterého jsme se mohli ohřát. Stánek s jídlem a pitím byl velice dobře vybaven, a tak jsme se mohli hostit každý dle své chuti. Někdo zůstal u piva a někdo se zahříval čajem nebo ,,panáky“. Na večer byla na tuto psí akci domluvená i živá rocková kapela „Starý psi“, kterou mnozí velice ocenili. V pozdním večeru byla kapela natolik úspěšná, že se pod podiem vytvořil i menší kotel.
Docela jsme se báli, jak ,,přežijeme“ noc, zda nám bude zima, anebo zda to bude dobré. Nakonec v noci utichl vítr, takže zima na pláni nebyla tak vlezlá a spalo se nám příjemně.
meds3 meds6
Ráno si Hardcore hned v prvním běhu s Lavinou Alfa zaběhl týmový rekord 16,53s! Radost byla veliká a byla ještě větší, když jsme vyhráli celý rozběh. Další souboj svedl Hardcore s Hop Trop Prague, kde to bylo napínavé, ale rozběh nakonec skončil 3:2 pro Hop Tropy. Hardcore tak spadl do oprav, ale po dalším souboji opět s Lavinou Alfou se probojoval do finále s Hop Trop Prague. V něm však bohužel selhal lidský faktor a 2 chyby stejného psovoda se nám staly osudnými. Finálový rozběh jsme tedy prohráli, ale druhé místo je velmi dobrý výsledek.
Punk ve svém prvním nedělním rozběhu porazil Too X-treme. Twixie byla pro tento turnaj velkou posilou týmu, a tak se nám velice dařilo. Další rozběh s Lavinou Gama se nám také podařilo vyhrát, a tak nás čekalo již jen finále opět s s Too X-treme, kteří se do něj probojovali z oprav. Byli jsme rozhodnutí bojovat, ale naneštěstí se nám v druhém běhu při vedení 2:0 zranila Twixie – utrhla si paspárek, takže jsme museli vystřídat psy. Bohužel se nám první finálový rozběh nepodařilo vyhrát a konalo se opakované finále. Ač jsme trochu tušili, že časově na druhý tým úplně nemáme, tak jsme byli odhodlaní bojovat ze všech sil. Náš boj bohužel nestačil, opakované finále jsme prohráli a získali jsme tak stříbrnou medaili.
I přes ne úplně teplý víkend to byl moc fajn turnaj. Skvěle jsme si ho užili a oba naše týmy si odvezly krásné stříbrné medajle a moc hezké ceny.
meds8 meds7
Letošní rok máme opravdu prázdniny i flyballové, protože se přes celé leto v ČR nekoná žádný turnaj. My však nezahálíme a již 23.8. se budeme hlásit v Polských Sopotech na letošním Europen Flyball Championshipu, kde si další tři dny až do 26.8. budeme užívat flyballovou atmosféru spolu s desítkami evropských týmů. Díky podpoře našeho sponzora PROFormance vyrazí po někoolika letech na EFC opět dvě družstva, která budou bojovat nejen jako Rebelové, ale zároveň také jako reprezentanti České repoubliky.
meds9
Napsala Aduš bednářová

Leave a Reply

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>