motoactv discount Nest Thermostat Discount Fitbit Best Price Bose Soundlink discount jawbone promo code Medialink wireless N router roku 2 xs best price Buy Bowflex Selecttech 552 p90x cheap bowflex selecttech 552 best price more info leather

Zlatá tečka The Rebels Punk

Posted on 23. Říjen, 2019

Uteklo to jako voda, vrchol sezony MČR máme víc než úspěšně za sebou, ale ještě nás čekal poslední turnaj. Konal se tradičně v Českých Budějovicích, tentokrát ve dnech 5. a 6. října a jako vždy s mezinárodní účastí. I Budějckej X-treme byl pro týmy The Rebels důležitý, ještě bylo ve hře umístění v celoročním poháru. Samozřejmě jsme opět chtěli vyrazit se třemi týmy, ale vzhledem k absenci Bizi a Bowieho ze zdravotních důvodů byl start Rock and Rollu v ohrožení. Ve třech se opravdu běhat nedá. Nakonec nás zachránila Terka Drdová tím, že nám půjčila Twixu, momentálně pomáhající paničce na mateřské s výchovou malého Sebíka. A Hardcore půjčil Lunu a Rock and Roll byl zachráněn.

Předpověď počasí moc optimistická nebyla zima a déšť. Všichni jsme doufali, že alespoň s tím deštěm to nebude tak horké a skutečně, pršelo jen chvíli v sobotu dopoledne a v neděli dokonce vykouklo sluníčko. Ale zima byla především v sobotu odpoledne, kdy foukal silný studený vítr. Každý na sebe navlékl, co našel a naše oblíbené heslo „nemusíme být nejrychlejší, stačí, že jsme nejkrásnější“ dostalo povážlivé trhliny. A to jsme ještě netušili, jaká pohroma se na nás řítí. Oba naše altány si udělaly letecký den a co čert nechtěl, zavěsili se na tyče pro sítě za fotbalovou brankou. Takže jeden altán roztrhaný a druhý naštěstí jen lehce. Honem jsme alespoň ten postavili, aby byli psi chráněni, a vyrazili jsme běhat, už se na nás čekalo. Ale dost špatných zpráv, teď k tomu nejdůležitějšímu. Jak jsme tedy běhali?

IMG_20191006DSC_3450

V nedělním double elimination (dále jen DE) naštěstí i s Ellie v sestavě, jsme první rozběh vyhráli, ale ve druhém jsme narazili na maďarský tým Joker Z Bud, který byl nad naše síly, a měli jsme první prohru. Díky dalším výhrám nad všemi ostatními týmy Hardcore postoupil do souboje o finále, kde nás čekal favorizovaný tým Fractal. Překvapení se nekonalo, i když jsme bojovali statečně, takže jsme obsadili krásné třetí místo a v závěru také byl The Rebels Hardcore oceněn jako NEJLEPŠÍ ČESKÝ TÝM TURNAJE.

r IMG_20191006_

The Rebels Rock and Roll nastupoval v 3 divizi, také sedmičlenné, v sestavě Mia, Twixie, Amy, Kira a Luna. A i tady byly vstupní časy velmi vyrovnané, v rozmezí pouhých 0,09 vteřin. Vzhledem k improvizaci v sestavě jsme museli doufat i v pořádný kus štěstí. Hned v prvním rozběhu tým zaběhl svůj nejlepší čas turnaje 17,87 vteřin, který stačil na postup do DE ze čtvrtého místa. Bohužel se v tomto rozběhu stala nepříjemná událost pro Miu, která měla dohru v nedělních bojích. Vběhl jí totiž do cesty pes soupeře a vyděsil ji.

Druhý den Rock and Roll první rozběh vyhrál, ale ve druhém narazil na maďarský tým Claw BEAST, budoucího vítěze divize, a prohrál 2:3. A při třetím rozběhu došlo na již zmiňovanou událost ze soboty. Mience zřejmě některý pes soupeře připomněl sobotního narušitele a odmítala běžet. Bylo nám jí líto, jak se v ní pralo to, co má naučené, se strachem. Doufáme, že během zimní přestávky na tu nepříjemnost zapomene a přístí rok to bude zase Mia, jakou všichni známe. Rozběh jsme tedy prohráli a to nás zařadilo na konečné páté místo.

IMG_20191006_10 DSC_3430

A náš třetí tým, The Rebels Punk v sestavě Witz, Freya, Dexter, Ashley a Reese nastoupil do osmé, také sedmičlenné divize. I na Punk čekala vyrovnaná konkurence, ale rozhodně se jí nezalekl. Ze soboty s nejlépe zaběhnutým časem turnaje 20,11 vteřin jsme postupovali do nedělního DE z třetího místa. Co napsat… Punk prostě nepřipustil žádné drama, prošel všemi rozběhy bez porážky a nakonec obsadil tu nejvyšší příčku. A opět všem ukázal, že flyball není jen pro borderky, že může běhat každý pes a úspěšně. Je pravda, že někdy to dá páníčkům a trenérům hodně práce, ale výsledek pak stojí za to. A není to jen o tomto, pro letošek posledním turnaji, ale pokud se zvídavý čtenář podívá do výsledků, tak zjistí, že si The Rebels Punk odvezl medaili z každého letošního turnaje.

Tak teď už zbývá si jen počkat na výsledky v celoročním poháru a flyballová sezóna 2019 bude uzavřena. A můžeme se těšit na rok 2020, příprava už začala.