motoactv discount Nest Thermostat Discount Fitbit Best Price Bose Soundlink discount jawbone promo code Medialink wireless N router roku 2 xs best price Buy Bowflex Selecttech 552 p90x cheap bowflex selecttech 552 best price more info leather

M.E.D.sTrophy ve znamení deště, kaluží a bláta

Posted on 3. Srpen, 2019

Ve dnech 22. – 23.6.2019 vyrazili Rebelové na poslední turnaj před prázdninami do Plání na další ročník M.E.D.s Trophy a opět v plném počtu tří družstev.

Pláně nás nepřivítaly zrovna pozitivně, kolem dokola zamračená obloha a než jsme se stačili zabydlet, spustil se vydatný liják. Netrvalo dlouho a všude stála voda a déšť neustával. Všem bylo jasné, že turnaj nezačne ve stanovenou hodinu. Nakonec jsme se dočkali, déšť ustal, voda alespoň na parkuru opadla a turnaj byl před polednem zahájen. Výbor flyballového klubu nakonec rozhodl z časových i bezpečnostních důvodů, že se sobotní program zkrátí na polovinu.

HC

The Rebels Hardcore v sestavě Cookie, Kelsey, Volis, Ellie, Kapitán a Luna nastoupil v první divizi a po třech rozbězích s časem 16,44 s postupoval do druhého dne turnaje z druhého místa. Vstup do nedělní části turnaje se Hardcoru povedl, v prvním rozběhu porazil Dumble Dogs S. Druhý rozběh už tak šťastný konec neměl, tým prohrál s budoucím vítězem turnaje – Flyvaryors a čekal je opět tým Dumble Dogs S a další boj o finále. Nervozita udělala své, pár nedonesených míčků a bylo jasno. The Rebels Hardcore obsadil v Pláních třetí místo.

RnR

The Rebels Rock and Roll čekal nelehký úkol, v sestavě Bizi, Kira, Amy, Bowie a Mia byl zařazen díky času zaběhnutému v Prostějově do druhé divize. Po prvním dnu byl tým na pátém místě. Hned v prvním nedělním rozběhu narazil na Tsunami 1, kteří se stali konečným vítězem druhé divize, a prohrál. Náladu si spravil v druhém rozběhu, který  vyhrál a naděje na vyšší pozice ještě žila. Další cestu turnajem ale zastavil tým FIre-Drakes a The Rebels Rock and Roll nakonec oproti sobotě postoupil o jednu příčku výše, na konečnou čtvrtou pozici.

Punk

A třetí tým The Rebels Punk nastoupil v sestavě Ashley, Dexter, Freya, Maggie, Reese a hostující Witz v šesté divizi. Díky sobotním výkonům postupoval do double elimination v neděli ze třetího místa. První rozběh vyhrál, ale ve druhé narazil na Tsunami 3, ne které nestačil. Další dva rozběhy vyhrál, ale v boji o finále se opět setkal s týmem Tsunami 3 a ani tentokrát nebyl úspěšný. Nakonec si udržel pozici ze soboty a odvezl si domů bronzové medaile. Witz dokázal, že flyball se nazapomíná a tak nezbývá než doufat, že ho na dráze uvidíme častěji.

Oběma medailistům náleží velká gratulace a i The Rebels Rock and Roll si za čtvrté místo v druhé divizi zaslouží pochvalu. Všechny naše týmy bojovaly statečně a čestně a náš sponzor PROFormance na nás muže být stále hrdý!

Nejdůležitější na tomto turnaji ovšem bylo, že se psi dokázali vypořádat s mokrým, blátivým terénem a neodvezli si domů žádná zranění. I proto děkujeme pořadatelům a výboru FC klubu, kteří správně rozhodli o zkrácení sobotní části.

Napsala Hana Žihlová
TR

Leave a Reply

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>