motoactv discount Nest Thermostat Discount Fitbit Best Price Bose Soundlink discount jawbone promo code Medialink wireless N router roku 2 xs best price Buy Bowflex Selecttech 552 p90x cheap bowflex selecttech 552 best price more info leather

Crazy CUP 2017 – sezona pokračuje skvěle!

Posted on 24. Červenec, 2017

Třetí  turnaj sezony 2017 nás 1.-2.7. zavedl na sever Čech do Nového Města pod Smrkem. Po úspěšném turnaji M.E.D.’s Trophy nás čekaly pouze dva tréninky, ale počasí se rozhodlo nám přípravu ztížit a nakonec bylo nutné oba zrušit. A vzhledem k tomu, že na Crazy CUP měly poprvé vyjet tři týmy se změnami v sestavě, nevládla u Rebelů zrovna optimistická nálada.

The Rebels Hardcore vyrazil v nezměněné sestavě – Mia, Cookie, Twixa, Bowie, Kapitán a Ellie, jak jinak, než jako favorité 1. divize. Po prvním dnu turnaje v týmu nevládla přílišná spokojenost, zaběhli jenom jeden šestnáctkový čas, který nakonec přece jen stačil na to, aby do nedělního pokračování Hardcore postupoval z druhého místa.

The Rebels Rock and Roll čekala velká zkouška. Podařilo se jim postoupit do 3. divize a především, došlo k výrazné změně sestavy, která neměla šanci být prověřena a vyzkoušena na tréninku. Do třetího týmu, The Rebels Punk odešli Kerry a Dexter a za Rock and Roll nastoupila Bizi. Nastoupili v sestavě Rony, Volis, Bizi, Amy a Chelzi. O tom, že to tým zrychlí, určitě nikdo nepochyboval, ale Káťa i Renča nebyly v záviděníhodné situaci. Jak jim půjdou střídačky? Poprali se s tím a nakonec si Rock and Roll zlepšil čas na 18,19 a s tím postupoval do nedělního klání také z 2. místa.

Nemalé napětí vládlo i kolem The Rebels Punk. Nová sestava se dvěma nováčky. Konečně s námi měly vyjet Reese a Maggie. Nakonec příroda rozhodla, že jel jen jeden nováček, Maggie začala hárat a tak musela zůstat doma. To byla příležitost, aby nám tým Flyvaryors vrátil zapůjčení Bladea a půjčili nám Edu (Barbanas Breeeyk Fast and Foolish – takže tak trochu našeho). Tým nastoupil v sestavě Kerry, Blade, Eda, Dexter, Bree a Reese v 6. divizi. Všichni jsme čekali především na to, jak to zvládne Reese a ukázalo se, že to byl skvělý nápad, vzít ji na turnaj. Každým během se zlepšovala a Aduš zářila spokojeností a s ní i celý tým. Jen kapitánka Káťa měla těžkou hlavu, jak na který běh pejsky nakombinovat. Byla to také její premiéra v roli kapitána a brala ji velice zodpovědně. Do druhého dne turnaje postupovali ze 3. místa s časem 20,56.

A je tu neděle. Napětí stoupá, kapitáni kombinují sestavy, vymýšlí strategii……. a jak se nakonec ukázalo, zaslouží si jedničku s hvězdičkou. Dosáhli jsme neuvěřitelného, všechny tři týmy postoupily do finále. A jak to dopadne tam? První šel na řadu The Rebels Punk a nakonec skončil na druhém místě. Svou kůži neprodal lacino, konalo se opakované finále. A ještě si zlepšili čas na 19,90. Velká gratulace.

Punk

Druhý na řadě byl The Rebels Rock and Roll. Zabojoval, nepřipustil opakované finále a obsadil první místo. Takže, jak jinak, než také velká gratulace. A ještě si o trošku vylepšil čas sezony na 18,16.

RnR

A zlatý hřeb turnaje bylo finále 1. divize. The Rebels Hardcore nastoupil proti Lavině Alfa k dlouho slibovanému souboji. Nevím, jestli úmyslně, nebo náhodou, ale pocuchali svým fanouškům nervy a šli do opakovaného finále. To už ale zvládli na jedničku a obsadili první místo v 1. divizi – nejlepší tým turnaje. Takže tady lze jen říci – OBROVSKÁ GRATULACE a jen tak dál.

HC

Takže za sebou máme super turnaj, o jakém se nám určitě před odjezdem ani nesnilo. Stinná stránka těchto skvělých výsledků je, že je to zavazující a měli bychom na to příště navázat. Zásluhu na tom určitě má skvělá kondice našich psů zaručená tou správnou výživou PROFormance.

Ale turnaj je za námi a teď nezbývá, než se pečlivě připravovat na další.

PS: Po vyhodnocení všech tří turnajů a sečtení výsledků čekalo na The Rebels Rock and Roll velké překvapení. Probojovalo se na Mistrovství republiky, které se bude konat 2. – 3. 9. 2017 v Praze. Sice s odřenýma ušima, ale jsme tam. Po delší pauze bude mít The Rebels na MISTROVSTVÍ REPUBLIKY zase dva týmy.

Reese

Leave a Reply

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>